Yum Yum Noodle House

 

Yum Yum Noodle House Blog Gönderileri

YORUMLARINIZ:-)

Eskişehir - YumYum

Karidesli Sushi
Dışardan "sushi" gibi yazılar görünce, içersini de farklı ve özenle dizayn edilmiş görünce gidelim dedik. Gayet ilgili aşçıları var. Hal böyle olunca daha rahat ve sıcak bir ortam oluyor.


Noddle'yi (Çin Makarnası) ilk defa orada denedik, en beğendiğimiz lezzet o oldu. Damak tadımız, sushi, karides vs gibi şeylerle pek uyuşmadığı için olsa gerek. Karidesli sushiyi, birkaç gidişten sonra somonlu sushiyi de denedik. Bidaha isteyeceğimizi pek sanmıyorum, 2 dilimden sonrası gitmiyor. Gide gele neredeyse tüm menüyü denedik sanırım. Zamanında aşçının sanırım kız kardeşi yurtdışına gitmiş, haliyle ilgiside varmış anlatmış etmiş, böyle bir yer açmışlar. Kendi halinde, dışarıdan işi severek yaptıklarını düşündüğümüz güzel bir restaurant.
İlgililere adresi de vermiş olalım: Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü Caddesi No: 82(Donas karşısı, Varuna Gezgin yanı) ESKİŞEHİR 
Soya Filizi'nin Faydaları

Kolesterol seviyesinin düşürür. Kansere yakalanma riskini en aza indirir. Kalp krizi ve osteoporoz gibi birçok kronik rahatsızlığa ilişkin riskin azalmasını sağalar . Yüksek kaliteli protein sağlayarak kilonun kontrol edilmesine yardımcı olur. Vücudun gelişmesini sağlar. Şeker hastaları için faydalıdır. Sinirlerin ve adalelerin güçlenmesini sağlar. Zihin yorgunluğunda faydalıdır. Nekahat devresinin kısalmasını sağlar. Menopoz semptomlarının azalmasını sağlar.
Brokolinin Faydaları

Uzmanlar, brokolide, havuçtakinden daha fazla beta karoten bulunduğunu söyleyerek, bu sebeple yenilebilecek, suyu içilebilecek en iyi besinlerden olduğunu kaydediyor. Beta karotenin, güçlü bir kanser savaşçısı olduğunu vurgulayan uzmanlar, yemek borusu, mide, bağırsak kanserleri tehlikesini azalttığını ifade ediyor. Brokolinin ayrıca, B1 ve C vitamini ile dolu olduğunun altını çizen uzmanlar, yüksek miktarda kalsiyum, kükürt, potasyum ve selenyum maddeleri içerdiğini belirtiyor. Mineral ve demir eksikliğini gideren brokolinin vitamin deposu olduğunu bildiren uzmanlar, suyunun havuç veya elma suyu ile karıştırılarak içilmesinin de faydalı olduğunu kaydediyor.
Çıkış yapmak istediğinizden emin misiniz?

×

Mail adresiniz ve sisteme üye olduğunuz şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz.

     Şifremi unuttum !
×

Hemen üye ol ! Fırsatlardan Yararlan

×

Sipariş verebilmeniz açısından adres bilgilerinizi aşağıdaki forma doldurmalısınız.

×

×

İndirim Çekiniz

× Tamam


Görüş ve sorunlar için info@yum-yum.com.tr adresine email gönderebilir veya 0(222)230 72 22 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Copright 2011 Yum yum Noodle House *Sitemizdeki ürün görselleri temsilen kullanılmıştır. Siparişiniz ile farklılıklar gösterebilir.
Visa Card Geçerlidir Master Card Geçerlidir Maestro Geçerlidir Ticket Yemek Çekleri Geçerlidir Sodexho Yemek Çekleri Geçerlidir Multinet Yemek Çekleri Geçerlidir
Windows Server 2008 Plesk panel LosMedia Interactive Media Agency
facebok sayfamız twitter sayfamız google plus sayfamız Digg Sayfamız Rss yayınımız